Емотивниот Велкоски со солзи го подигна трофејот во Купот на Босна (Видео)

Македонскиот репрезентативец Крсте Велкоски покажа емоции по крајот на мечот меѓу Сараево и Широки Бријег, бидејќи како капитен на неговиот тим го подигна ...
| | веќе видена | слични

Крсте Велкоски и Сараево ја освоија двојната круна во Босна и Херцеговина, односно по триумфот во Купот ја подигнаа и титулата во домашниот шампионат. Бордо ...
| | веќе видена | слични

Шампионот на Босна и Херцеговина, Сараево, и покрај освоената титула планира во голем стил да ја заврши сезоната. Во претпоследното коло води со 4-0 против ...
| | веќе видена | слични

Останато

Не се претставив како жртва, јас бев жртва. Со целокупниот процес и изнуда што беше правен од страна на оваа злосторничка група, предводена од Бојан Јовановски ...
сите 673 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека Уставниот суд треба да постапува согласно одлуката на собраниската Законодавно-правна комисија , која заклучи оти не е ...
сите 593 | | | веќе видена

По масовниот протест од минатата недела, членови и поддржувачи на локалната иницијатива Fridays for future и овој петок се собраа да продискутираат за ...
сите 103 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска ја прими хрватската амбасадорка Нивес Тигањ, која од неодамна стапи на должноста во нашата земја.На средбата амбасадорката Тигањ ...
сите 176 | | | веќе видена

Кумановец на возраст од 28 години е повреден и пренесен во болница, откако во неговиот дом во селото Доброшане експлодирала плинска боца.Како што информираат ...
сите 105 | | | веќе видена

Лицемерието на СДСМ нема крај. Денеска ќе ви презентираме еклатантен случај како се фатени живи во креирање лажни вести и чистото лицемерие и политиканство на ...
сите 57 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Емотивниот Велкоски со солзи го подигна трофејот во Купот на Босна (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: