Црно им се пишува на Црните мачки на „Фратон парк“

Освен сите најголеми спортски настани, Sport Life обложувалниците традиционално нудат многу повозбудливо следење на најголемио музички спектакл во Европа, ...
| | веќе видена | слични

Возбудливиот викенд во европските првенства за малку не го направи многу среќен еден обложувач во Sport Life. Тикетот кој е одигран е навистина храбар потег. ...
| | веќе видена | слични

Сент Етјен –Монпелје (петок, 20.45 часот) Домаќинот сериозно се наметнува како кандидат за третото место кое води во Лигата на шампионите следната сезона. ...
| | веќе видена | слични

Виборг – Фредериција (18 часот) Поранешниот дански прволигаш има реални шанси да обезбеди директен пласман во елитата ако вечерва ја победи Фредериција и потоа ...
| | веќе видена | слични

Останато

ВМРО-ДПМНЕ партијата заштитник на криминалот се уште молчи и не кажува кога нивните пратеници кои се обвинети во судски процеси ќе покажат морална одговорност ...
сите 231 | | | веќе видена

Променливо облачно време со сончеви периоди и со умерен до засилен ветер од југоисточен и јужен правец ќе преовладува утре и во вторник. Во попладневните ...
сите 270 | | | веќе видена

Присуството на САД на Блискиот Исток е најслабо во историјата, изјави заменик-командантот на иранската елитна Револуционерна гарда, контра-адмирал Али ...
сите 152 | | | веќе видена

Пратеникот Емил Димитриев даде изјава која ја сметаме за недоследна: Изјава: „Не можам да му одземам нешто што не сум му дал“ [Извор: РСЕ – Виси ...
сите 161 | | | веќе видена

Идентитетот на жената која ја глумела внуката на рускиот олигарх во "аферата Ибица" и натаму е мистерија, иако веќе со денови на социјалните мрежи кружи ...
сите 162 | | | веќе видена

Данкан Лоренс, холандскиот претставник на овогодишната „Евровизија“, допрел до срцата на милионите луѓе што го следат овој натпревар и иако многумина ја ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Црно им се пишува на Црните мачки на „Фратон парк“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: