Бијонсе сними нов спот

Пејачката Бијонсе сними спот за песната “Best Thing I Never Had”. Во спотот таа се појавува во долна облека и додека пее се подготвува за свадба. Потоа пејачката се појавува во голем фустан и се присетува на минатото и тогаш се појавуваат снимки од нејзината матурска вечер од 1998, кога момчето кој ја следеше ја остави поради друга девојка. Потоа во спотот Бијонсе се мажи на една мала интимна церемонија каква што имаа таа и Џеј Зи. Всушност ниедна фотографија од нивната свадба не е објавена.
| | веќе видена | слични

Најновиот сингл на Бијонсе, Best thing I never had , е женска приказна базирана на славната реченица What goes around comes around, но, мажите исто така ќе ја сакаат песната, се додека можат и да ја слушаат и да ја гледаат. Видеото на коешто Бијонсе се навраќа на деновите кога била матурантка покажувајќи каков „сељак“ за партнер имала, веројатно ќе биде уште поголем хит од претходниот Run the world . Сепак, иако пејачката форсира музика за девојки, мажите ќе го обожаваат ова видео. Зошто? Бидејќи на него Бијонсе повеќе е во долна облека отколку облечена. Пејачката исто така сними и фотосесија за потребите на нејзиниот последен албум „4“. Ова е нејзиниот четврт албум по ред, а неговото име и не блика од креативност, нели? Интересно е што критичарите и медиумите едвај чекаат да видат каков успех ќе има овој албум, бидејќи тој е прв по прекинот на соработката со нејзиниот менаџер, Метју Ноулс. Метју е нејзиниот татко, исто така.
| | веќе видена | слични

Останато

Ако референдумот биде успешен и мнозинството гласа во насока на поддршка на референдумското прашање, ситуацијата е јасна и ВМРО-ДПМНЕ тоа ќе го почитува, рече ...
сите 336 | | | веќе видена

„Излегување на 30-ти не е за европско владеење на правото, тука за најбрутално бришење на македонската држава и народ“, смета аналитичарот Александар Пандов. ...
сите 11 | | | веќе видена

Зошто Европа? – поради пристојна, средена, правна, држава која функционира, напредување во кариерата врз основа на заслуги, а не врз принципот на лојалност, ...
сите 127 | | | веќе видена

Надлежен јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Струга донесе Наредба за спроведување истражна постапка против две лица за сторено кривично дело ...
сите 138 | | | веќе видена

Мобилните телефони веќе подолг период се работа на престиж, во редици се чека на нови модели на iPhone, но што е со оние кои се евтини. Нивни корисници ...
сите 53 | | | веќе видена

Пред странските функционери што доаѓаат во Македонија пред референдумот, ВМРО-ДПМНЕ го кажува својот став, вели потпретседателот на партијата, Александар ...
сите 76 | | | веќе видена

Ричард Хендрикс е нашиот најкорисен играч во досегашниот дел од претквалификациите. Барем ако се мери, се зема в предвид оној индекс кој вели дека Американецот ...
сите 82 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бијонсе сними нов спот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: