Се удави 2- годишно дете: Додека внуката се борела за живот, бабата не давала никој да се доближи


2 копии

Видов жена како носи дете низ дворот.Не знаев за што станува збор, па излегов да видам.Детето беше мокро и еднав дишеше.Таа зборуваше неповрзано, дека и ...
| | веќе видена | слични

Погледнете како тоа го прави бабата Валери Шарп, која насмеа многумина кои ја погледнаа снимката од сигурносните камери на која се гледа како бабата ја заспива ...
| | веќе видена | слични

Девојчето Леа Фикер се удави вчера околу 14 часот во септичка јама во семејната куќа во Велика Греда во Србија. Нивната баба ги чувала во домот нејзе и ...
| | веќе видена | слични

Девојчето Леа Фикер старо 22 месеципаднало и за потопило во септичка јама која се наоѓала во дворот на семејната куќа во српското село Велика Греда, Како што ...
| | веќе видена | слични

Некои од убиствата биле извршени на особено брутален и нечовечен начин, како запалување живи луѓе во нивните домови и фрлање двегодишно бебе во септичка јама. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Американските пилоти имале час до два за едукација за летање со новиот боинг 737 мах 8 , кој во последната половина година учествуваше во две авионски несреќи. ...
сите 196 | | | веќе видена

Христијан Мицкоски и Гордана Силјановска, лидерот на ВМРО ДПМНЕ и кандидатката за претседател на партијата, од денеска се наоѓаат во дводневна посета на ...
сите 229 | | | веќе видена

Началникот на полицијата во Нов Зеланд, Мајк Буш изјави денеска дека напаѓачот од Красјтчрч имал намера да изврши уште еден напад. Според полицијата, Тарант ...
сите 222 | | | веќе видена

Љупчо Пренџов од ГРОМ изјави дека претседателот на партијата Стевчо Јакимовски на кој вчера му беше одреден куќен притвор од страна на Кривичниот суд, не е ...
сите 180 | | | веќе видена

Како што најавија од опозицискиот Сојуз за Србија (СзС) денеска пред зградата на општина Гроцка, во близина на Белград, се одржа протест со цел разрешување од ...
сите 212 | | | веќе видена

Заедничкиот кандидат за претседател на државата, Стево Пендаровски, денеска се сретна со граѓаните на главниот град, Скопје. На средбите со граѓаните низ ...
сите 97 | | | веќе видена

Шефицата на дипломатијата на ЕУ Федерика Могерини изјави дека за лидерите на Западен Балкан постојат две опции – да си постават високи цели или да не направат ...
сите 143 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Се удави 2- годишно дете: Додека внуката се борела за живот, бабата не давала никој да се доближи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: