Акцијата за чиста Струга продоложи и вчеравечер

4 копии

Припадници на Министерството за внатрешни работи на Кантонот Сараево во соработка со Службата за работи со странци на подрачјето на Сараево вечерва ...
| | веќе видена | слични

Останато

На 15 јули одлучуваме дали ќе одиме напред или ќе се враќаме назад! Одлучуваме дали ќе продолжат да растат платите или ќе се полнат џебовите на луѓето на ...
сите 325 | | | веќе видена

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 67 | | | веќе видена

На јутјуб каналот „Обнова на режимот“, денеска се објавени четири нови аудио снимки на кои се слуша гласот на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, кој, ...
сите 84 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Акцијата за чиста Струга продоложи и вчеравечер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: