Ако размислувате да купите PlayStation, ова е можеби најдоброто време за тоа


2 копии

Станува збор за конзола која во изминатите шест години собра голем број на одлични игри, а денес голем дел од најпопуларните игри ги нуди по многу ниски цени. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на Европскиот парламент, Дејвид Сасоли, вчера ја заврши дводневната посета на Македонија со охрабрувачки говор пред пратениците во Собранието ...
сите 99 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ која е навикната само на земање од граѓаните, денеска во Собранието повторно се обидува да го попречи носењето на Законот за минимална плата, но и ...
сите 238 | | | веќе видена

Владата на Република Северна Македонија утре во Тетово ќе ја одржи 165.седница. Во рамки на одржувањето на седницата, соопшти владината прес-служба, ќе има и ...
сите 103 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ако размислувате да купите PlayStation, ова е можеби најдоброто време за тоа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: