Карлеуша

  во

  Карлеуша, која е член на жири на ова музичко натпреврување и ментор на многу кандидати, на снимње се однесвала опуштено, им давала совети, но многу време ...
  сите 211 | | | веќе видена

  Српскиот фудбалер Душко Тошиќ го прослави 34 роденден во Кина заедно сопругата Јелена Карлеуша и нивните две ќерки, Ника и Атина. Во 2008 година, кога Тошиќ ...
  сите 211 | | | веќе видена

  По објавените експлицитни фотографии од српската пејачка Јелена Карлеуша, во јавноста се шират и озборувања за нејзиниот претходен скандал додека била во брак ...
  сите 211 | | | веќе видена

  Скандалот на Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш никако да стивне, секој ден се појавува нов доказ против пеачката.Пеачката ставајќи на Инстаграм ...
  сите 211 | | | веќе видена

  Меѓутоа фудбалерот и понатаму ја има нивната снимка во телефонот и ја чува како последен адут во аферата која веќе со денови го тресе целиот Балкан. ЈК го знае ...
  сите 211 | | | веќе видена

  Вилата вредна два и пол милиони евра, која Душко Тошиќ ја купи од Драган Стојковиќ Пикси како подарок за неговата сопруга, се наоѓа во елитниот дел на Белград, ...
  сите 211 | | | веќе видена

  Пејачката Јелена Карлеуша се најде во центарот на порно скандал, кога фудбалер Огњен Врањеш објави нејзини голи фотографии. Приказната околу порно аферата со ...
  сите 211 | | | веќе видена

  Секс-скандалот со експлицитни фотографии и преписките помеѓу Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш, уште е главна тема во медиумите од соседството. ...
  сите 211 | | | веќе видена

  Љубовниот живот на Карлеуша бил бурен уште од млади денови. Таа се забавувала со униениот дечко Зоран Давидовиќ Чандо, а подоцна да се омажила за бизнисмен од ...
  сите 211 | | | веќе видена

  Јелена Карлеуша се најде во центар на порно скандал кога босанскиот фудбалер Огњен Врењеш пласирал експлицитни матреијали во јавност, за нивната наводна ...
  сите 211 | | | веќе видена

  Она што е интересно е на Јелена баш на роденденот на Душко и се подготвува големо изненадување во Србија.Имено нејзиниот ПР Зоран Битрашевиќ поставил ...
  сите 211 | | | веќе видена

  Фудбалерот Огњен Врањеш, кои деновиве ги полни насловните странци, но не спортски, туку со детали од секс-афери со сопруга на својот колега, ја зголемил ...
  сите 211 | | | веќе видена

  Душко Тошиќ вчера го славеше 34 роденден во интимна атмосвера покрај неговата сопруга и децата. Имено, откако изби аферата помеѓу неговата сопруга и Огњен ...
  сите 211 | | | веќе видена

  Познатата српска пејачка, Јелена Карлеуша, има богато искуство кога се работи за изборот на мажи. 41 годишната турбо-фолк ѕвезда често ги менуваше партнерите. ...
  сите 211 | | | веќе видена

  Јелена Карлеуша се најде во центар на порно скандал кога босанскиот фудбалер Огњен Врењеш пласирал експлицитни матреијали во јавност, за нивната наводна ...
  сите 211 | | | веќе видена

  Душко Тошиќ вчера го славеше 34 роденден во интимна атмосфера покрај неговата сопруга и децата. Имено, откако изби аферата помеѓу неговата сопруга и Огњен ...
  сите 211 | | | веќе видена