У-21: Саул Нигез ја предводи Шпанија на ЕП во Полска


4 копии

Младинската репрезентација на Шпанија до 21 година ги одбра фудбалерите за претстојното Европско Првенство во Полска, каде нашите млади надежи ќе имаат тешка ...
| | прочитана: 160 | веќе видена | слични

Во договор на двајцата селектори, Игор Ангеловски и Благоја Милевски, младинците ќе добијат поштеда на 11. јуни, а веќе следниот ден ќе патуваат за Полска на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Денеска шпанската У21 репрезентација го објави списокот на играчи со кои ќе настапи наредниот месец на Европското првенство во Полска. Нивниот прв противник на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Младите фудбалски репрезентативци на Македонија нема да играат за нашата сениорска репрезентација против Шпанија на 11. јуни, во квалификацискиот меч за настап ...
| | веќе видена | слични

Македонската фудбалска репрезентација до 21 година направи историски успех со пласманот на Европското првенство во Полска во кое во групната фаза ќе се ...
| | веќе видена | слични

Како што и се најавуваше селекторот Алберт Селадес го објави списокот од 23 фудбалери на кои ќе смета наредниот месец на Европското првенство во Полска за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Пејачот Аца Лукас стави точка на 23 дена долгата врска со Бранислава Пашајлија. Од тогаш не се огласуваше по повод тоа, а ако некој реши да му постави такво ...
сите 73 | | | веќе видена

Радмила Манојловиќ не одолеа на пластичната хирургија, како и голем дел од нејзините колешки. Таа значително ги зголеми усните. Драстичната разлика се гледа ...
сите 15 | | | прочитана: 10264 | веќе видена

Хрватска трага по мајка на мало дете, која исчезна во петокот откако излегла од домот, по што и се загубила секоја трага. Сопругот на Даниела Јенковиќ ја моли ...
сите 3 | | | прочитана: 961 | веќе видена

За разлика од своите популарни колешки, актерката Ева Лонгорија не ги искривува сликите од својата фигура... Латино убавицата гордо го истакнува своето убаво ...
сите 18 | | | прочитана: 1038 | веќе видена

По разделбата од Бред Пит, Анџелина Џоли целосно им се посвети на децата и на својата хуманитарна работа. Магазинот Vanity Fair ја имаше ексклузивната можност ...
сите 16 | | | прочитана: 177 | веќе видена

Лидерот на опозициската партија ВМРО-ДПМНЕ и екс премиер, Никола Груевски, даде изјава во која цениме дека постои извртена вистина, односно спин: Спин: Никогаш ...
сите 113 | | | прочитана: 185 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

У-21: Саул Нигез ја предводи Шпанија на ЕП во Полска

Од:
До кого (е-маил):
Порака: