Ким Кардашијан послаба од кога било: Имав грип!


Ким Кардашијан пред неколку дена ја објави својата нова колекција на емоџис, но беше критикувана.Старлетата се најде на „удар“ поради новото емоџи во кое таа е ...
| | веќе видена | слични
3 копии
3 копии

Поради фактот што забрани свадби и погреби, си го уби братот, вујкото и други членови од семејството, како и фактот дека води држава без елементарни човекови ...
| | прочитана: 1579 | веќе видена | слични
2 копии

По раѓањето на синот Сеинт, Ким Кардашијан напорно работеше на намалувањето на килограмите, а во првите неколку месеци успеа да симне околу 20 килограми. Иако ...
| | веќе видена | слични

Но неговата жена е сосема друга приказна – барем според оние малку детали кои нејзиниот сопруг дозволи да допрат до јавноста. Првата дама на северна Кореја, Ри ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Францускиот државјанин Карим Шерфи поминал 15 години во затвор поради обид за убиство на сообраќаец, а во февруари бил уапсен додека се обидувал да набави ...
сите 146 | | | веќе видена

Пепел, јагленисани штици кои чадат, изгорени стари записници, планови, скици и изгорена пластика и бои останаа зад пожарот во кој изгоре историјата на Скопје. ...
сите 92 | | | веќе видена

Мирна атмосфера и единствена порака испратија вчера Гевгеличани кои во голем број излегоа да се изјаснат ЗА или ПРОТИВ отворањето на рудници за злато на ...
сите 102 | | | прочитана: 169 | веќе видена

-Тешко ми е да зборувам за тоа, тоа за мене е болна тема. Голема е тагата во моето срце што не разговарам со ќерка ми. Ја сакам и патам бидејќи внуките никогаш ...
сите 30 | | | веќе видена

Кражба има, крадците наводно се фатени, но пари нема. Грабежот во НЛБ банка останува мистерија проследена со многу контрадикторности во јавните обраќања на ...
сите 58 | | | прочитана: 156 | веќе видена

Абрахам Поеншебал е француски уметник кој во склоп на еден свој перформанс три недели загревал јајца со својата телесна температура и дочекал од нив да излезат ...
сите 18 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ким Кардашијан послаба од кога било: Имав грип!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: