Хит Портал

Ким Кардашијан изминатиот викенд беше во Дубаи како дел од курсот за шминкери кој го одржа нејзиниот личен шминкер, Марио Дедивановиќ.А, доколку судиме по ...
сите 8 | | | веќе видена

Синди Крафорд и на 50-години плени со својата убавина која ги остава сите без зборови.Моделот објави селфи без грам шминка додека уживаше во убавото време во ...
сите 7 | | | веќе видена

Пред само два дена Џони Деп и Амбер Херд официјално се разведоа, а денеска светските медиуми пишуваат за новото момче на актерката.Убавата Амбер е во врска со ...
сите 26 | | | веќе видена

Откако во медиумите се појави веста дека Селена Гомез и The Weeknd се во врска, неговата екс девојка Бела Хадид неколку пати беше фатена во јавност видно ...
сите 37 | | | веќе видена

ОвенРабота: По бурниот период, за вас драги Овнови следува една порелаксирана и помирна недела. Ви следува собирање на плодовите од вашиот неодамна вложен ...
| | веќе видена

На братот на познатата пејачка Цеца, изгледа му здосадија девојките од естрадата, па сега тој е во врска со Исидора Џоковиќ.Но, тоа што е интересно е фактот ...
сите 46 | | | прочитана: 1224 | веќе видена

Орландо Блум го прослави својот 40-ти роденден, а благодарение на неговата девојка Кејти Пери си доби и изненадување.Пејачката на Инстаграм објави стори на кое ...
сите 3 | | | веќе видена

Принцот Хари конечно успеа да договори средба помеѓу неговата девојка Меган Маркл и Кејт Мидлтон.Девојките се запознале во Кесингтонската палата, а актерката ...
сите 4 | | | веќе видена

Кортни Кардашијан беше видена на состанок со Џастин Бибер, за кој долго се шпекулираше дека наводно и е момче.Овие гласини сеуште не се потврдени иако тие беа ...
сите 6 | | | веќе видена

Британскиот пејач Џорџ Мајкл обожаваше да прави преработки на песни.Но, исто така голем број на уметници ги преработија неговите хитови.Една од неговите ...
сите 31 | | | веќе видена

next