Само еден збор нè дели од најголемиот трансфер во историјата

2 копии

Медиумите од Шпанија пренесуваат дека „Светците" се подготвени да ја активираат откупната клаузула на Нејмар доколку напаѓачот каже ДА за трансфер во ПаризПСЖ ...
| | веќе видена | слични

Каталонските медиуми потврдија дека Нејмар сака да си замине од Барселона за да добие поважна и поголема улога во некој друг тим. Бразилскиот интернационалец ...
| | веќе видена | слични

Каталонски „Спорт“ во друштво на „Мундо Депортиво“ е весникот кој обично е задолжен за извлекување на ексклузивни информации од редовите на Барселона, а иако ...
| | веќе видена | слични

Според пишувањата на весникот Спорт, Нејмар би можел да замине од Камп Ноу поради се почестите и погласни совети од семејството за нова авантураНејмар ја ...
| | веќе видена | слични

Бразилскиот фудбалер Нејмар неодамна ја прекина својата љубовна врска со Бруна Маркезин. Нејмар неколку години беше во врска со Бруна, но пред десетина дена ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Вагнер Рибеиро до пред извесно време беше агент на Нејмар и тој беше задолжен за сите преговори за продолжувањата на договорите со Барса и со други клубови, а ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Најдоцна до среда ќе се знае дали Горан Грујевски, Тони Јакимовски и Никола Бошковски ќе отидат во притвор, бидејќи рокот од 48 часа почна да тече денеска. Од ...
сите 209 | | | прочитана: 1083 | веќе видена

Милан Калиниќ ја промени фризурата, а неговиот нов имиџ никому не му се допадна. Водителот објави виеоснимка од својата нова фризура на Инстаграм. „Зошто им ...
сите 7 | | | прочитана: 159 | веќе видена

-Неподготвеноста во Бугарија да се признае засебноста на македонскиот народ и засебноста на македонскиот јазик, создава сомнеж. Јас ви тврдам дека ако тоа ...
сите 376 | | | веќе видена

Српската фолк дива Јелена Карлеуша не престанува да провоцира со својот изглед. Секој нов ден осамнуваат нови фотграфии на социјалните мрежи. Она што последно ...
сите 32 | | | прочитана: 1269 | веќе видена

Апелациониот суд од Скопје ја одби жалбата на одбраната на раководството на ВМРО-ДПМНЕ, со која се бараше да се укине одлуката за мерките за претзливост ...
сите 188 | | | прочитана: 249 | веќе видена

Сите знаеме колку е стресно кога седиме некаде на гости, шетаме надвор или сме на одмор, а постојано се прашуваме во главата дали сме заклучиле, дали болјерот ...
сите 30 | | | прочитана: 1388 | веќе видена

Една од најубавите жени на светот конечно и сама ја потврди љубовта со турскиот писател Метин Хара. Иако сите се надеваа дека таа ќе се смири со поранешниот ...
сите 21 | | | прочитана: 1365 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Само еден збор нè дели од најголемиот трансфер во историјата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: