Журнал

Се наметнуваше една крајно левилчарска оријентација во економијата, крајно левичарска оријетнација во општетствените семејни односи коишто мислам не сме ги ни ...
сите 10 | | | веќе видена

Сообраќајот на државните патишта се одвива во зимски услови по претежно влажни коловози, наместа со остатоци од снег на коловозот, соопшти Автомотосојузот на ...
сите 448 | | | прочитана: 349 | веќе видена

Иако тие ја прекинаа својата врска, нивната љубов очигледно никогаш не згасна. По трагичната вест, Девана на својот Фејсбук профил се прости од својата ...
сите 52 | | | веќе видена

Сообраќајот на патиштата низ Македонија се одвива во зимски услови по влажни коловози, со остатоци од кашест снег на коловозот. Врнежи од снег со променлив ...
сите 451 | | | веќе видена

Си доаѓам пред два дена од работа грипосан, целиот во оган, во бунило, ко Грујо кога ќе помисли на СЈО. Право во кревет! Кога... Ждринг! Ебати тоа ФБ ...
| | веќе видена

next