Журнал

Ситуацијата ескалираше прилично брзо, Дани Алвес го реализираше својот трансфер во Манчестер Сити каде повторно ќе соработува со стариот шеф од Барселона – Пеп ...
сите 80 | | | веќе видена

Роберт Левандовски и оваа сезона со своите настапи во Баерн Минхен покажа дека е еден од најдобрите напаѓачи во светот, но Полјакот остана разочаран што го ...
сите 21 | | | веќе видена

Се погласни се шпекулациите дека Кристиано Роналдо ова лето ќе го напушти Реал Мадрид, а доколку се случи тоа, сосема сигурно ќе стане играч за кого клубовите ...
сите 66 | | | веќе видена

Министерката за труд и социјална политика, Мила Царовска, на средба во општинската организација на СДСМ во Центар порача дека СДСМ како чинител на власта ќе ...
сите 20 | | | веќе видена

Турскиот министер за одбрана Фикри Ишик ги повика германските власти да го преиспитаат својот однос кон лицата осомничени за учество во ланскиот обид за воен ...
сите 53 | | | веќе видена

Facebook со новата опција „Stories“ на корисниците им овозможува да дознаат кој го следи секој нивни чекор на најпопуларната светска социјална мрежа. Имено, ...
сите 7 | | | веќе видена

next