КАТАРИНА ИВАНОВСКА Е БРЕМЕНА?: Најубавата Македонка ќе го добие своето прво бебе

Македонската манекенка Катарина Ивановска е во петтиот месец од бременоста, пишува порталот Вистина.мк Тие се повикуваат на извори блиски до македонската убавица и тврдат дека информациите се точни. Доколку е така, тогаш Ивановска ќе го има своето прво бебе. Порталот понатаму пишува дека таа и нејзиното долгогодишно момче, скопјанецот Цобе за пет месеци ќе станат родители. Ивановска периодов е ...

⇐ DailyСител ⇒