Расте списокот измамени од жената од Прилеп


Уште две лица останале без своите пари, откако прилепчанката на која и дале заем, ветила дека ќе им ги врати, но наместо тоа фатила магла. Овој пат настанот се ...
| | веќе видена | слични

Фаталната 49-годишна прилепчанка, со иницијали Л. В. деновиве ја бранува македонската јавност, откако ја пријави Благојче Петревски, 56 годишникот од Скопје, ...
| | веќе видена | слични

Фаталната 49-годишна прилепчанка, со иницијали Л. В., која деновиве ја бранува македонската јавност, откако некои од нејзините поранешни интимни пријатели се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот Стево Пендаровски вчера, по седницата на Советот за безбедност, откри дека партиите биле блиску до договор за датум за избори, но последните два ...
сите 186 | | | веќе видена

Адвокатот Сашо Дукоски го запраша судот зошто обвинителството не дозволило во целост да се вештачи мобилниот телефон на Бојан Јовановски за да се види со кого ...
сите 125 | | | веќе видена

Паричните права од социјална и детска заштита за месец мај ќе бидат предвреме исплатени. Министерството за труд и социјална политика ги известува корисниците ...
сите 102 | | | веќе видена

Точно пред три години беше формирана Владата предводена од СДСМ на чие чело застана лидерот на партијата Зоран Заев. Тој денеска на прес-конференција ...
сите 196 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Расте списокот измамени од жената од Прилеп

Од:
До кого (е-маил):
Порака: