Курсна листа на НБРМ: Колку чини еврото денеска?

4 копии

Останато

Првиот вицепремиер и министер за политички систем и односи меѓу заедниците Артан Груби денеска ја прими првата доза на вакцина против Ковид-19. Тој испрати ...
сите 450 | | | веќе видена

Да имавме заеднички став за „27 април“ ќе излезевме со заедничка прес-конференција или заедничко соопштение. Моите ставови за „27 април“ воопшто не зависеа од ...
сите 336 | | | веќе видена

Државниот архив на Република Северна Македонија и државната агенција „Архиви“ на Република Бугарија заедно ќе објават збирка документи и писма на некои ...
сите 96 | | | веќе видена

На прашањето до министерот за здравство, Венко Филипче, дали ќе се размислува за да се тргне обврската за носење на маски на отворено, особено кај ...
сите 173 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ во јавното обвинителство поднесе кривична пријава за случајот со набавката на специјализираното возило со противпожарна скала. Опозицијата ...
сите 241 | | | веќе видена

Здружението на новинарите на Македонија (ЗНМ), Самостојниот синдикат на новинари и медиумски работници (ССНМ), Македонскиот институт за медиуми (МИМ) и Советот ...
сите 139 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи Бујар Османи требаше да биде во Стокхолм минатата недела во рамки на најавените работни посети на Германија, Данска и Шведска. ...
сите 126 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Курсна листа на НБРМ: Колку чини еврото денеска?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: