АНЃУШЕВ ДОНИРА КРЕВЕТИ ОД “БРАКО“ за болницата “Св.Наум Охридски“

Шест соби од одделот за абдоменална хирургија во Универзитетската клиника за хируршки болести „Св. Наум Охридски“ во Скопје ќе се опремат со болничка опрема и ...
| | веќе видена | слични

Поранешна Градска болница во Скопје, односно Универзитетската клиника за хируршки болести „Св. Наум Охридски“ Скопје денеска информира дека добила донација на ...
| | веќе видена | слични

Универзитетската клиника за хируршки болести „Св. Наум Охридски“ Скопје со ново настанатата состојба со Ковид 19, а со цел транспарентно и отчетно работење во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Со новиот бран на коронавирус во Македонија се зголеми и бројот на лица кои се позитивни на вирусот, но немаат симптоми.Податоците од Институтот за јавно ...
сите 606 | | | веќе видена

Рекордни 120 позитивни на КОВИД-19 од почетокот на епидемијата во земјава се регистрирани вчера за период од 24 часа. Тие се дијагностицирани од 953 направени ...
сите 233 | | | веќе видена

Јас не сакам да верувам дека граѓаните се виновни, тоа е една одлика на политичари од минатото кога ги обвинуваа граѓаните дека грешат. Ја имаа подршката со ...
сите 298 | | | веќе видена

Тимчо Муцунски, секретарот за меѓународна соработка во ВМРО-ДПМНЕ преку својот твитер иронично го искоментира барањето за брзи избори кои власта настојува да ...
сите 674 | | | веќе видена

Нападно очигледно е дека од сите партии само во СДСМ половина од раководтсвото или се заразени, или се во карантин, почнувајќи од претседателот на СДСМ Зоран ...
сите 326 | | | веќе видена

Од синоќа во 21 часот тече 80-часовниот полициски час за граѓаните на сите општини во градот Скопје, околните скопски општини Арачиново, Зелениково, Илинден, ...
сите 175 | | | веќе видена

На состаноци со угостителите се работи на разјаснување и поправање на протоколите со цел да се олесни работата на носителите на оваа дејност и да се заштитат ...
сите 154 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

АНЃУШЕВ ДОНИРА КРЕВЕТИ ОД “БРАКО“ за болницата “Св.Наум Охридски“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: