Известување за надградба на системите за електронско банкарство на Халкбанк

ХалкБанк ги известува своите клиенти дека поради надградба на системот и воведување на нови функционалности, услугата за електронско банкарство: за физички ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Драги велешани бидете горди, добивме имотен лист за државата. Вечерва Македонецот Заев им се обраќа на Македонците од Велес, македонско оро се играло и ќе се ...
сите 385 | | | веќе видена

ДУИ денеска и официјално се откажа од концептот едно општество за сите. Жалиме што ДУИ се служи со ваква националистичка реторика и ги поткопува придобивките ...
сите 192 | | | веќе видена

Новиот Закон за јавно обвинителство од вчера стапи на сила, со што и официјално згасна Специјалното јавно обвинителство. Државниот јавен обвинител Љубомир ...
сите 85 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев во вчерашниот тв дуел со претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски рече дека е подготвен да му отстапи пратеници на ...
сите 171 | | | веќе видена

По вчерашниот ТВ-дуело со претседателот на СДСМ, Зоран Заев, претпладнево во јавноста излезе уште една аудио-снимка во која наводно се слуша гласот на лидерот ...
сите 260 | | | веќе видена

Државната изборна комисија (ДИК) денеска го заклучи Избирачкиот список за предвремените парламентарни избори на 15 јули. Право на глас на изборите ќе имаат ...
сите 183 | | | веќе видена

Кандидатите за пратеници, носителите на листите во изборните единици и лидерите на партиите ја продолжуваат кампањата. Коалицијата „Обнова на Македонија“ ...
сите 85 | | | веќе видена

Вицепремиерот Бујар Османи повика на рамноправното покривање на медиумите на сите партии, вклучително и еднаков третман на сите кандидати за премиер.„ За прв ...
сите 217 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Известување за надградба на системите за електронско банкарство на Халкбанк

Од:
До кого (е-маил):
Порака: