#СедиДома мини-интервју со Душан Чубраковиќ


Останато

Министерството за здравство информира дека денеска од Клиниката за инфективни болести и фебрилни состојби со два негативни теста на Ковид-19 се испишани 3 ...
сите 740 | | | веќе видена

Преку појаснување на мерките, како и прилагодување на истите согласно потребите и барањата, владата ќе излезе во пресрет на угостителите, беше заклучено на ...
сите 249 | | | веќе видена

Градоначалникот на Струмица Коста Јаневски, доцна синоќа се обрати до струмичани со, како што рече, најголема молба да ги почитуваат мерките за заштита од ...
сите 155 | | | веќе видена

Бројот на заразени од коронавирусот во земјава продолжува да расте. До денеска до 10 часот се регистрирани 48 новозаразени и 4 излекувани пациенти. Меѓу ...
сите 188 | | | веќе видена

Се уште се чекаат резултатите од 16-мината вработени на детското одделение од Кочани кои биле во контакт со четиримесечното бебе за кое вчера се потврди дека е ...
сите 44 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

#СедиДома мини-интервју со Душан Чубраковиќ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: