(ВИДЕО) Ќерката на Серена Вилијамс стана хит на интернет додека тенисерката се бори со анксиозност поради коронавирусот


2 копии

Познатата тенисерка неодамна откри дека се бори со анксиозност среде пандемијата на Ковид-19.Се чини дека Серена Вилијамс беше во подобро расположение во ...
| | веќе видена | слични

30-годишната мајка Лорен Фулбрук од Ворчестершајр, Велика Британија откри како нејзиниот 5-годишен син се бори со коронавирус. Лорен открила дека симптомите ...
| | веќе видена | слични

30-годишната мајка Лорен Фулбрук од Ворчестершајр вели дека нејзиниот “совршено здрав” 5-годишен син заболел од коронавирус. Таа раскажала што сè ѝ претходело ...
| | веќе видена | слични

 Животот на сега 16-годишната Бруклин бил спасен поради тоа што ѝ било донирано срце. Ема Хамлин (40) трагично ја загубила својата 15-годишна ќерка Алидија, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Подобро сите да стиснеме заби два месеци, со цел секој да може да има приход, отколку да се доведе во прашање генералната исплата на платите. Вака лидерот на ...
сите 547 | | | веќе видена

Во изминатите 24 часа се регистрирани 18 нови случаи на коронавирус во земјата, објави министерот за здравство Венко Филипче на својот Фејсбук профил. Тој ...
сите 557 | | | веќе видена

Нова герила акција, овој пат пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ. Пред „белата палата“ во Центарот на Скопје се појави Компас на кој стрелките се насочени кон ЕУ и ...
сите 134 | | | веќе видена

Земјава најверојатно во јуни ќе ги стартува преговорите со Европската Унија. Во интервјуто за Фактор, претседателот на СДСМ, Зоран Заев, зборуваше за тоа какви ...
сите 399 | | | веќе видена

Граѓаните се загрижени бидејќи Владата нема јасен план и стратегија за справување со економскмите последици како резултат на пандемијата на коронавирусот, ...
сите 185 | | | веќе видена

Една од жртвите е 31 годишен скопјанец. Нови 18 заразени во државата. Министерот Филипче предупредува дека бројките на заразени и жртви ќе растат. Директорката ...
сите 576 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) Ќерката на Серена Вилијамс стана хит на интернет додека тенисерката се бори со анксиозност поради коронавирусот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: