Да навиваме за Македонија во Mozzafiato: Победата против Австрија е единствената опција…

Охрид, 21. јануари 2020 (ИНПРЕС) – Големите ентузијасти, спортисти и вљубеници во планините, охриѓаните Горан Митрески и Филип Василески го освоија Ojos del ...
| | веќе видена | слични

Останато

Запрашан да ја коментира средбата на Катица Јанева со Зоран Заев во вила Водно, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски детално се осврна на нивното ...
сите 227 | | | веќе видена

Министерката за труд и социјална политика беше разрешена откако одби да ја тргне таблата на министерството на кое наместо новото име Северна Македонија, стоеше ...
сите 197 | | | веќе видена

СДСМ заедно со граѓаните продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата за тоа е поставена од мнозинството пратеници преку ...
сите 184 | | | веќе видена

Ливерпул со неповолни 1:0 загуби на гостувањето во шпанската престолнина против Атлетико Мадрид, ситуација која секако не ја посакуваа играчите на англискиот ...
сите 119 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Да навиваме за Македонија во Mozzafiato: Победата против Австрија е единствената опција…

Од:
До кого (е-маил):
Порака: