Познат по својот гаф со Иванка Трамп, презентерот Вoтерс повторно брилира со сексистички изјави

Презентерот на „Фокс“, Џес Вотерс, кој стана светски познат кога инсинуираше дека Иванка Трамп замислува дека микрофонот е нешто друго, повторно направи гаф ...
| | веќе видена | слични

Останато

Се што ВМРО-ДПМНЕ прави со месеци, и овде во Собранието е деструкција, неодговорно дејствување на штета на граѓаните и државата и безобразно ширење невистини. ...
сите 350 | | | веќе видена

Во овие моменти има услови за спроведување на пописот на терен, но секој поединец мора да ги почитува безбедносните протоколи, тврди директорот на Државниот ...
сите 423 | | | веќе видена

Министерството за здравство информира, согласно податоците од Институтот за јавно здравје: Во последните 24 часа се направени 3.519 тестирања, а регистрирани ...
сите 648 | | | веќе видена

Иако од Заводот за статистика уверуваат дека нема посериозни проблеми со веб-платформата за самопопишување, дијаспората посочи дека наишла на бројни ...
сите 139 | | | веќе видена

Две лица од Скопје на возраст 28 и 24 години утрово се пронајдени мртви во автомобил по пријава дека дека на бул. „Македонско – Косовска бригада“ во Скопје се ...
сите 141 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Скопје денеска до Основниот кривичен суд Скопје поднесе обвинителен предлог против седуммина учесници на протестите во врска со ...
сите 349 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Познат по својот гаф со Иванка Трамп, презентерот Вoтерс повторно брилира со сексистички изјави

Од:
До кого (е-маил):
Порака: