Тања коленичеше пред него, премиерот во заминување поцрвене

Презентерот на „Фокс“, Џес Вотерс, кој стана светски познат кога инсинуираше дека Иванка Трамп замислува дека микрофонот е нешто друго, повторно направи гаф ...
| | веќе видена | слични

Останато

Православните верници денеска го слават празникот Богојавление – Водици, што се празнува уште од вториот век. Поврзан е со крштавањето на Исус Христос во ...
сите 239 | | | веќе видена

Австрија дефинитивно се разбуди од сонот во кој ко-организаторот на ЕП живееше пред почетокот на главната фаза. Втор пораз во низа за Австријците во групата ...
сите 458 | | | веќе видена

Германската канцеларка Ангела Меркел кажа дека Северна Македонија и Албанија припаѓаат во иста група кога е во прашање почетокот на пристапни преговори со ЕУ и ...
сите 287 | | | веќе видена

Tри вооружени лица најверојатно го извршиле грабежот во експозитурата на НЛБ банка во Ѓорче Петров. Тие го извршиле грабежот со „опел вектра“ која потоа била ...
сите 88 | | | веќе видена

Познатата холивудска актерка Џејми Ли Кертис на своите профили на Инстаграм и на Твитер објави дека „Медена земја“ е зачудувачки филм. „Колку совршен момент за ...
сите 156 | | | веќе видена

Не верувам, рече Заев, дека ВМРО-ДПМНЕ ќе победи на овие избори, уште помалку дека ќе освои 2/3 мнозинство за да го смени Договорот, но, должни сме да укажеме ...
сите 191 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тања коленичеше пред него, премиерот во заминување поцрвене

Од:
До кого (е-маил):
Порака: