Еврото денеска 61.5526 денари, најтргувани акциите на Алкалоид

4 копии

Останато

Фудбалскиот свет се простува од Диего Марадона, сите кои го познаваа споделуваат анегодоти за него, а останатите зборуваат што претставувал во нивните животи. ...
сите 308 | | | веќе видена

Претседателот на Демократската Унија за Интеграција, Али Ахмети, се сретна со амбасадорот на Европската Унија, Дејвид Гир.Како што соопштија од ДУИ, Ахмети му ...
сите 33 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Еврото денеска 61.5526 денари, најтргувани акциите на Алкалоид

Од:
До кого (е-маил):
Порака: