Дефектот во Припор е саниран

2 копии
4 копии
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

Сите точки од Договорот за добрососедство со Северна Македонија станаа жртва на историскиот спор на т.н. историска комисија, смета Андреј Врабчев од бугарската ...
сите 422 | | | веќе видена

Пред да дојдам на поентата би сакал накратко да се потсетиме на некои факти за кои што ВМРО-ДПМНЕ во минатото предупредуваше. Ќе започнам од самото потпишување ...
сите 602 | | | веќе видена

Вечерва и Берово го дигна својот гласт против власта која што по секоја цена и на штета на Република Македонија се обидува да постигне со Бугарија.Беровчани ...
сите 111 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ и во Собранието и надвор од него не прави ништо во интерес на граѓаните, напротив, само лаже и се однесува деструктивно, порача пратеникот на СДСМ ...
сите 82 | | | веќе видена

Најавата дека итно ќе се стави на располагање за пациентите од вториот бран на пандемијата, за новиот ковид Центар кај Стара Систина и по 11 дена ...
сите 497 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дефектот во Припор е саниран

Од:
До кого (е-маил):
Порака: