Салах позираше со убавата Амброзио и ги разлути екстремните муслимани

Египетската ѕвезда предизвика револт помеѓу екстремните верници во муслиманските земји поради фотосесијата со преубавата Алесандра Амброзио. Мохамед Салах се ...
| | веќе видена | слични

Фудбалската звезда на Египет и на премиерлигашот Ливерпул, Мохамед Салах предизвика револт помеѓу екстремните верници во муслиманските земји поради ...
| | веќе видена | слични

Останато

Наум Стоилковски, портпарол на ВМРО-ДПМНЕ во своето гостување во утринската емисија на Алфа зборуваше за пописот каде што посочи дека станува збор за ...
сите 717 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека никогаш не посочил оти други лица се виновни за петкратното убиство кај Смилковско езеро познато во јавноста како ...
сите 172 | | | веќе видена

Португалскиот министер за надворешни работи Августо Сантош Силва изјави во Европскиот парламент дека целите на неговата земја како претседавач на ЕУ во областа ...
сите 293 | | | веќе видена

И денеска дел од матурантите ја бојкотираат наставата. Средношколски сојуз не отстапува од барањето државната матура да има испити по два предмети. ...
сите 264 | | | веќе видена

Образованието е систем којшто се подготвува подолг период и реформите не се прават од денес за утре. Сега дојде времето за оваа промена со којашто фокусот на ...
сите 332 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Салах позираше со убавата Амброзио и ги разлути екстремните муслимани

Од:
До кого (е-маил):
Порака: