Совршени гради, сон на секоја жена!

Д-р Екатерина Јурукоски, дерматолог, специјалист по естетска медицина Првите знаци на стареење се формират на 25 години, но не се целосно забележливи. Меѓутоа, ...
| | веќе видена | слични

Искра Петровска Шешова, Специјалист Дерматолог Дерматолошко Естетска Ординација Д-р Искра Како кожата старее така се случуваат и сите промени на нејзината ...
| | веќе видена | слични

Останато

Викендов Комисијата за заразни болести ќе одлучува дали има услови за повеќечасовно згрижување на децата во училиштата. Министерот Филипче вели добро е што се ...
сите 322 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи презема стандарди полициски оперативни мерки и активности, коментираат од МВР во врска со обвинувањата кои ги упати ...
сите 143 | | | веќе видена

Се што бара Бугарија веќе е прифатено од страна на премиерот Зоран Заев, а сега остана само последниот чин односно спроведувањето на бугарските услови по ...
сите 329 | | | веќе видена

Премиерот Заев за време на посетата на Атина, освен за МИА, даде интервјуа за грчкиот весник „Та неа“ и грчката телевизија „Мега“, како и куси изјави за други ...
сите 207 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Совршени гради, сон на секоја жена!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: