Еден од најомилените додатоци во кафето може сериозно да ни наштети на здравјето

Некој наутро, а некој подоцна во денот ја пие својата потребна доза кофеин. Некои го прават тоа веднаш по будење, а други може и подоцна. Еден од најомилените ...
| | веќе видена | слични

Останато

Работните групи на СДСМ и ВМРО-ДПМНЕ за Законот за ЈО в сабота на нова рунда преговори за Законот за јавно обвинителство. Минатата недела и СДСМ и ВМРО-ДПМНЕ ...
сите 685 | | | веќе видена

И по два дена откако ја поднесоа иницијативата – опозиционерите повторно бараат поддршка од колегите пратеници за формирањето на анкетна комисија, која според ...
сите 344 | | | веќе видена

Уште еден предмет на СЈО останува кај истиот обвинител. Републичкиот обвинител Љубомир Јовески случајот „Тотал“ го распореди кај Елизабета Јосифоска која и ...
сите 123 | | | веќе видена

Македонската одбојкарска репрезентација по настапот на своето историско прво Европско првенство, се вратија дома, . Нашите одбојкари на ЕП остварија две ...
сите 337 | | | веќе видена

Ранет лекар на работно место, претепан доктор во ходник во болница, нападнат медицински персонал, хорор услови за работа, разрушени болници, хаос во кој освен ...
сите 265 | | | веќе видена

Милионот и пол евра, кои Орце Камчев му ги предаде на Бојан Јовановски во објавената снинка за „Рекет“, биле наменети за неговиот нов пасош. Како што пренесува ...
сите 184 | | | веќе видена

Едноставна техника. Доколку не знаете како да направите нешто тогаш прашајте професионалец. Еве што професионалните актерки за возрасни препорачуваат за во ...
сите 41 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Еден од најомилените додатоци во кафето може сериозно да ни наштети на здравјето

Од:
До кого (е-маил):
Порака: