(ФОТО 18+) ЕКСПЛИЦИТНО: Учителка од Македонија на САЈТ ЗА ВОЗРАСНИ

2 копии

До редакцијата на КУРИР денеска се обратија разочарани и револтирани родители на ученици кои на почетокот на школската година ги добија своите учебници од кои ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателите на СДСМ и ВМРО-ДПМНЕ - Зоран Заев и Христијан Мицкоски на својот последен синоќешен ТВ-дуел најавија по големи инвестиции во Македонија по ...
сите 353 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 259 | | | веќе видена

Министерот за здравство, Венко Филипче, попладнево во Струга оствари средба со докторите и медицинските сестри од Општата болница, Заводот за нефрологија, ...
сите 191 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров, одржа средба со новата вонредна и ополномоштена амбасадорка на Германија, Анке Гизеле Холштајн, која во оваа ...
сите 245 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ФОТО 18+) ЕКСПЛИЦИТНО: Учителка од Македонија на САЈТ ЗА ВОЗРАСНИ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: