Јаулески до Богоевски: УМС ќе ти финансира еден тест за дрога

5 копии

Во тек е јавен повик за кандидирање на членови во Републичките комисии на УМС, ова преку својот Фејсбук профил го објави претседателот на Унијата на млади сили ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Унијата на млади сили е најмоќната младинска политичка организација во Република Македонија, која постојано се зацврстува и продолжува го патот кои го трасираа ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во понеделник на 20 јануари во судница за случајот ТНТ е повикана докторката која на еден од обвинетите во случајот, Тони Трајковски му издаде медицинска ...
сите 335 | | | веќе видена

Ова се кадрите на Спасовски и Славјанка. СДСМ криминална продолжува со коалицијата со мафијата. Љупчо Трајковски – лице кое е главен осомничен во шверц на ...
сите 222 | | | веќе видена

Германската канцеларка Ангела Меркел изразила надеж дека Македонија и Албанија ќе добијат датум за пристапни преговори со ЕУ на самитот во Загреб во мај. ...
сите 299 | | | веќе видена

Целата работа околу начинот и условите на користење на службените возила на МВР се сведува на фактот што истите беа несоодветно и непрофесионално користени. ...
сите 55 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јаулески до Богоевски: УМС ќе ти финансира еден тест за дрога

Од:
До кого (е-маил):
Порака: