Претседателските кандидати не соработувале со тајните служби

Комисијата за верификација на фактите ја известила Државната изборна комисија дека кандидатите за претседател на Македонија, Ѓорге Иванов, Стево Пендаровски ...
| | веќе видена | слични

Останато

Менаџерот на Ливерпул, Јирген Клоп истакна дека ако светот ја покажувал љубовта кон Марадона додека легендарниот Аргентинец беше жив, тоа можело да му помогне ...
сите 281 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев ја ризикува својата политичка кариера, само за да го деблокира патот на земјата за интегрирање во Европската Унија, изјави лидерот на ДУИ, ...
сите 80 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски четири години е цел на црна пропаганда од станата на власта. Тој објаснува дека причината е јасна бидејќи со него ...
сите 179 | | | веќе видена

Висок претставник на регулаторот за здравство во Канада најави дека земјата најверојатно ќе ја одобри употребата на вакцината на „Фајзер“ во декември, во исто ...
сите 95 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Претседателските кандидати не соработувале со тајните служби

Од:
До кого (е-маил):
Порака: