Најпосесивните знаци во хорскопот кои не сакаат ниту да ја кријат љубомората

Секој хороскопски знак е различен во љубовта, но и во љубомората. Според астролозите, три хороскопски знаци се одвојуваат од останатите како најпосесивни, а ...
| | веќе видена | слични

Следниве хороскопски знаци се познати по тоа што често ги менуваат партнерите, никогаш не мируваат и секогаш бараат нов предизвик и авантура. Нив ги води ...
| | веќе видена | слични

Овен На овој ден, Овен, вашиот авантуристички дух ќе биде во полн ек. Прифатете ја вашата природна љубопитност и истражете нови можности. Вашиот ентузијазам ќе ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Малите партии од коалицијата на СДСМ критикуваат во празно, пред камери и на панел дискусии критикуваат, но потоа си гласаат во Собрание, вели за #Детектор ...
сите 427 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски, денеска, на покана на турските власти, во Анкара присуствуваше на свечена церемонија на стапување на должност на претседателот ...
сите 235 | | | веќе видена

Холандскиот експерт за Балканот и екс дипломат во регионов Раиниер Јаарсма смета дека последната анкета на ИПИС (Институт за политички истражувања Скопје на ...
сите 458 | | | веќе видена

Указите што ги потпишав не се однесуваат на договорот меѓу Владата и „Бехтел-Енка“, ниту пак се однесуваат на составот на Надзорниот одбор кој треба да ја ...
сите 167 | | | веќе видена

СВР Велес поднесе кривична пријава против Д.Р. (21) и В.М. (22), двајцата од Велес, поради постоење основано сомнение за сторено кривично дело „фалсификување ...
сите 206 | | | веќе видена

Во текот на следната седмица во претпладневните часови времето ќе биде сончево со мала до умерена облачност, а попладне на места нестабилно со локален пороен ...
сите 208 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Најпосесивните знаци во хорскопот кои не сакаат ниту да ја кријат љубомората

Од:
До кого (е-маил):
Порака: