Скапа грешка - бензинска станица во Германија продавала бензин по двојно пониска цена

2 копии

Бензинска пумпа во германскиот град Геролжофен во сојузната држава Баварија случајно продавала гориво по цена малку поголема од 1 евро за литар. Суперплус на ...
| | веќе видена | слични

Сопствениците на овој модел автомобил од 60-тите и 70-тите години на минатиот век, прикажале неверојатни податоци, а просекот на потрошувачка на 100 км/ч. бил ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Бензинска пумпа во германскиот град Геролхофен во сојузната покраина Баварија случајно продавала гориво по цена нешто повисока од едно евро за литар.Како што ...
| | веќе видена | слични

Останато

Италијанската крајнодесничарска партија „Италијански браќа“, на чело со Џорџа Мелони, на последните избори во Италија освои 26 отсто од гласовите, а нејзината ...
сите 171 | | | веќе видена

Мириса ли претстојнава зима опасно на мазут, е прашањето што почнаа да си го поставуваат граѓаните, откако Владата вчера многу јасно соопшти дека за загревање ...
сите 465 | | | веќе видена

„Украина е решена да ја врати територијата што Русија најверојатно ќе ја припои по гласањето на окупираните територии“ изјави советникот на украинскиот ...
сите 474 | | | веќе видена

На социјалните мрежи се појави видео од инцидентот што доцна синоќа се случи во срцето на Дебар Маало. Граѓани преку Фејсбук сведочат дека станувало збор за ...
сите 74 | | | веќе видена

Скандалозна е објавата на општинската организација на СДС во Арачиново со која ги повикуваат да се јават во партиската организација жителите кои сакаат да се ...
сите 69 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Скапа грешка - бензинска станица во Германија продавала бензин по двојно пониска цена

Од:
До кого (е-маил):
Порака: