ИМА МИЛИОНИ, А СЕ ЗАТВОРИ ВО ДВОРЕЦ СО МАЧКИ: Тврди дека патува низ светот и оди кај семејството, но јавноста ретко ја гледа


Ѕвездата на популарната келтска музика од доцните 80-ти и раните 90-ти, Енја го слави својот 61 роденден и целосно се повлече од очите на јавноста. Таа ја носи ...
| | веќе видена | слични

Холивудската ѕвезда Камерон Дијаз во шоуто на Кели Кларксон зборуваше за напуштањето на Холивуд и за семејниот живот. Таа рече дека мајчинството за неа никогаш ...
| | веќе видена | слични

Останато

Цели десет дена откако државниот обвинител Љубомир Јовески ја посочи како надлежна да го гони шефот на Финансиската полиција обвинителката Гордана Смаќовска не ...
сите 239 | | | веќе видена

Делегација на Владата на Република Северна Македонија предводена од министерката за одбрана Славјанка Петровска, во придружба на советникот за одбрана на ...
сите 166 | | | веќе видена

Снимките што ги објави американската компанија „Планет лебс“ покажуваат голема површина на изгорена земја. Главната писта се чини недопрена, но најмалку осум ...
сите 97 | | | веќе видена

Социјалистичката партија на Македонија најавата за реформа на даночниот систем во услови на повеќеслојна криза ја цени за несоодветна на состојбите во ...
сите 120 | | | веќе видена

Скандалозната изјава на министерката за култура Костадиновска Стојчевска е најава за орвеловиот свет на цензура и ограничување на уметничкото творештво во ...
сите 117 | | | веќе видена

Израелските сили ја опколија куќата на Ибрахим ал Набулси, висок командант на бригадите на мачениците Ал Акса на Фатах, кој долго време се наоѓал на листата на ...
сите 222 | | | веќе видена

Првиот вицепремиер Артан Груби објави дека домашната интернационална компанија „Еколог“ ќе произведува електрични возила со Next e.Go Mobile во Тетово, а ...
сите 14 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ИМА МИЛИОНИ, А СЕ ЗАТВОРИ ВО ДВОРЕЦ СО МАЧКИ: Тврди дека патува низ светот и оди кај семејството, но јавноста ретко ја гледа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: