Ако го посадите ова дрво, по три години ќе заработите за стан

Јас сум еден од многуте консументи што го започнуваат денот со шолја топол чај. Чајот е популарна напивка во која уживаме особено во студените зимски денови. ...
| | веќе видена | слични

Останато

-Причината поради која што се случуваат сега овие какафонични изјави лежи во тоа што планот на Социјалдемократскиот сојуз по однос на предлогот бил малку ...
сите 403 | | | веќе видена

Граѓаните ги очекува нов ценовен шок со новото покачување на електричната енергија, криминалната влада на СДСМ и ДУИ повторно удрија по џебот на граѓаните. ...
сите 282 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ако го посадите ова дрво, по три години ќе заработите за стан

Од:
До кого (е-маил):
Порака: