Има 37 години И СЕКОЈА ГОДИНА Е ТРУДНА – Го чека 12-ТО ДЕТЕ и тука не е крајот …

Триесет и седумгодишната Кортни Роџерс е среќна мајка која го чека своето 12-то дете. Таа е бремена секоја година откако се омажила за пасторот Крис во 2008 ...
| | веќе видена | слични

Јелена Розга изјави дека има проблеми со срцето и тироидната жлезда и дека долго време се бори со тоа. Бидејќи редовно ја зема терапијата, пејачката изјави ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Ана Бекута вчера го изгуби својот партнер Милутин Мрка Мркоњиќ. Тој почина по долго лекување. Пејачката денес сподели фотографија на Инстаграм, една ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Ана Николиќ објавила на Инстаграм дека ја примила третата доза вакцина против коронавирус.На Инстаграм се појавила снимка вакцинирањето на Николиќ.– ...
| | веќе видена | слични

Шекил О’Нил, легендарниот НБА центар и според многумина најдоминантниот играч досега, со години живеел на сендвичи – појадок, ручек и вечера. Сепак, една ...
| | веќе видена | слични

Руска политичарка Ана Терешкова (52) сакала да ги потикне своите сограѓани да “зајакнат“ со тоа што полугола се фрлила во снег. Нејзината постапка наишла на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ова преслатко момче од фотографијата е еден од најталентирани и најпопуларни актери на Балканот, а има одиграно повеќе од 40 улоги. Глумеше во театар, а играше ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерот Зоран Заев и претседателот на “Алтернатива” Африм Гаши утре ќе одржат нова средба, во врска со заинтересираноста и на двете страни “Алтернатива” да ...
сите 508 | | | веќе видена

Државниот јавен обвините, Љубимир Јовески, на вчерашната прес-конфернеција со бугарските обвинители во Скопје, рече дека се обезбедуваат и други докази, а се ...
сите 474 | | | веќе видена

Три големи и неколку помали семејства ги загубија своите роднини во несреќата на автопатот Струма - татковци, мајки, браќа и сестри. Цели села во близина на ...
сите 137 | | | веќе видена

Во посетата на Свети Николе и тековните проекти на Општината, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, на новинарско прашање во врска со трагичната ...
сите 152 | | | веќе видена

Уште една извонредна видео-најава за бараж пресметката на Македонија со Италија во март следната година за пласман на Светското првенство 2022 во Катар. ...
сите 217 | | | веќе видена

Двајца од повредените во автобуската несреќа во Бугарија денеска се отпуштени од болницата во Пирогов и се донесени на лекување во Скопје. Станува збор за 17 ...
сите 242 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Има 37 години И СЕКОЈА ГОДИНА Е ТРУДНА – Го чека 12-ТО ДЕТЕ и тука не е крајот …

Од:
До кого (е-маил):
Порака: