Леона Кичеец: Како може градот на Атина Бојаџи да нема базен?

2 копии

Во недела, на 17-ти октомвири Вие сте локолната власт. Тој ден, како што вели старата, добра и мудра народна поговорка: „Во Вас е и ножот и погачата“, рекоја ...
| | веќе видена | слични

Леона Кичеец, една од помладите кандидати за советник во општина Охрид, од независната листа Охрид пред се, вели „Сакам чист Охрид полн со млади луѓе“. Што ...
| | веќе видена | слични

Останато

Доктор Нико Беќаровски од Клиниката за Токсикологија ги повика родителите да го прифатат најавениот скрининг на Министерството за здравство со брзи антигенски ...
сите 150 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска ја предводеше владината делегација и заедно со вицепремиерот задолжен за економски прашања Фатмир Битиќи, со министерката за труд ...
сите 207 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ на денешната граѓанска трибина ‘‘Најдоброто за мојата општина ‘‘ пред арачиновци вети дека развојот на Арачиново ќе продолжи како и ...
сите 259 | | | веќе видена

„Ако водечките политички, а не само политички структури во Северна Македонија, не го сменат нивното однесување во билатералните односи, не можат да го ...
сите 385 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика утре треба да донесе одлука за цените на нафтените деривати. Дали ќе има повторно поскапување на цените на горивата ќе ...
сите 78 | | | веќе видена

Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено, по наместа влажни коловози, соопшти Автомото сојузот. Сообраќајот на регионалниот пат 1202 Дебар-Маврово ...
сите 143 | | | веќе видена

Еден од најголемите германски таленти Џамал Мусиала, постигна еден од четирите гола во Скопје во понеделникот, со што стана најмладиот стрелец на еден ...
сите 17 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Леона Кичеец: Како може градот на Атина Бојаџи да нема базен?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: