Во Белград делумно се сруши седумкатница, нема повредени | ВИДЕО


Новосадската полиција ќе поднесе прекршочна пријава против 15-годишно момче, поради сомневање дека извалкал домофон на зграда со измет, дознава „021“. Случајот ...
| | веќе видена | слични

Шокантно видео од Нови Сад, на кое се гледа како млад човек мачка измет на домофон на зграда, ја разгневи јавноста. Како што може да се види на снимките од ...
| | веќе видена | слични

Шокантно видео од Нови Сад, на кое се гледа како еден млад човек мачка измет на домофон на зграда, ја разгневи јавноста. Младиот човек го носи изметот во ...
| | веќе видена | слични

Друг дел од зградата на улицата Видовданска во Врачар се сруши поради градилиштето во соседството, а порталот Нова.рс објави видео кое го прикажува моментот на ...
| | веќе видена | слични

Станарите од соседната зграда му викале дека им пукаат ѕидови, дека неговото поткопување нема да заврши на арно. „Ништо нема да биде, ви гарантирам“, ...
| | веќе видена | слични

Полицијата со кучиња после повикот многу брзо пристигнала, увидот е во тек…Вработените во јавниот сервис на РТС евакуирани се после дојава дека во нивната ...
| | веќе видена | слични

Вработени во Радио телевизија на Србија (РТС) на улицата „Таковска“ во Белград денеска се евакуирани околу 14 часот поради дојава за бомба, потврдено е за ...
| | веќе видена | слични

Останато

Каква ни е државата, такво ни е и судството. Државата обезличена, со сменето име преку два политички потписи, без напредок во ниту еден сектор, сиромашна, ...
сите 145 | | | веќе видена

Не ни треба територија, ниту да кажеме дека македонскиот јазик е наш, вели српскиот претседател Александар Вучиќ. Рече дека бараат само братство и ...
сите 421 | | | веќе видена

Австриските власти разбија мрежа на трговци со дрога во која учествувале лица од Албанија и Косово. Запленети биле наркотици, пари и автомобили, јавуваат ...
сите 106 | | | веќе видена

Криминалот и корупцијата почнуваат и завршуваат со Зоран Заев и СДСМ во Република Македонија.Извештајот на Стејт Департментот е потврда за криминалот на Заев и ...
сите 219 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во Белград делумно се сруши седумкатница, нема повредени | ВИДЕО

Од:
До кого (е-маил):
Порака: