Даниела од Свети Николе доби МИЛИОНЕР ЏЕК ПОТ вреден преку 1.300.000 денари

3 копии

МИЛИОНЕР ЏЕК ПОТ на В идеолотарија Касинос Австрија не престанува да го шири списокот со луѓе на кои им го променил животот, а последна меѓу нив е Даниела ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Неверојатно плодна беше минатата недела за играчите на Видеолотарија Касинос Австрија, со три МИЛИОНЕР ЏЕК ПОТ добивки, во збирна вредност од, речиси, пет ...
| | веќе видена | слични

Останато

Премиерот Зоран Заев денеска потврди дека останува на ставот оти ќе ги чека информациите од истрагата за пожарот во модуларната болница во Тетово, па потоа ќе ...
сите 400 | | | веќе видена

Денеска на Меѓународниот аеродром во Скопје пристигнаа 44 граѓани од Авганистан, односно од организацијата „Тиркиз моунтејн“ (Тurquoise Мountаin). Овие лица се ...
сите 75 | | | веќе видена

Приведениот напаѓач на универзитетот во Русија, Тимур Бекмансуров објавил долго, детално објаснување за неговата подготовка за нападот, во кое тој тврди дека ...
сите 64 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски денеска ќе се обрати на Виртуелниот глобален самит за борба против Ковид-19: Крај на пандемијата и закрепнување, организиран од ...
сите 165 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Даниела од Свети Николе доби МИЛИОНЕР ЏЕК ПОТ вреден преку 1.300.000 денари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: