Апчето „Трикафта“ или „Кафтрио“ во себе содржи три лекови и им помага на 80 до 90 проценти од пациентите со цистична фиброза, односно на сите оние кои имаат ...
сите 345 | | | веќе видена

Битолчанецот кој се отру во кафуле е стабилен, но ...

Ватикан ѝ врати на Грција делови од скулптури, ...

(ВИДЕО) Хумор со легендите Мешко и Мара Попара

Која е Валери од познатата песна „Valerie“ на ...

Која е Валери од познатата песна „Valerie“ на ...

Симпсонови пак пред времето: Ја предвидеа ...

Спасовски: Градиме партнерство на доверба меѓу ...

Спасовски: Градиме партнерство на доверба меѓу ...

Стојаноски: Четири лица поделиле 900.000 евра за ...

Митева: Дали пратеници на СДС не прифатиле да се ...

Од министерката за одбрана се бараат одговори за ...

Шест рецепти за љубители на лута и зачинета храна

Нов успех на СДСМ и Ковачевски: рекордни странски ...

Нова класа на Мерцедес: Т-Модел за со костум, ...

Кошаркар на Мемфис испиша историја: Ова не му ...

Николов: По пандемијата срцевите удари зголемени ...

37-годишна инфлуенсерка отишла сама на меден ...

10 серии инспирирани од (морничави) вистински ...

10 серии инспирирани од (морничави) вистински ...

10 серии инспирирани од (морничави) вистински ...

Режисерот ја откри вистината за Амелија Пулен по ...

(ВИДЕО) Откриен е страшниот мотив за смртта на ...

Залудни 46 поени на Ембид, Голден Стејт со ...

Залудни 46 поени на Ембид, Голден Стејт со ...

Лук Кенард со шутерско шоу го одведе Мемфис во ...

ТИНЕЈЏЕР ДОБИ ДОЖИВОТЕН ЗАТВОР: Сакал да види ...

Партизан го урна Олимпијакос и се наоѓа на еден ...

Србија сигурна против Литванија, холандските ...

Србија сигурна против Литванија, холандските ...

Партизан го „здроби“ Олимпијакос, Хезоња со осум ...

Партизан го „здроби“ Олимпијакос, Хезоња со осум ...

ВИДЕО | „Успеаја да уништат и многу поголеми од ...

„Нијагара“- нова песна на Тамара Тодевска

Крстовиќ за важен триумф на Црна Гора против ...

Сакате да бидете во топ форма до лето? Теговите ...

„Нетфликс“ ќе потроши 200 милиони долари за нов ...

Француски македонистки со малку позната песна за ...

(Видео) Возачот на „Ferrari“ останал шокиран од ...

(ВИДЕО) ПОЖАР ВО ХОНГ КОНГ, ЕВАКУИРАНИ 3.400 ЛУЃЕ ...