Апчето „Трикафта“ или „Кафтрио“ во себе содржи три лекови и им помага на 80 до 90 проценти од пациентите со цистична фиброза, односно на сите оние кои имаат ...
сите 345 | | | веќе видена

(ВИДЕО) Украина ќе добие моќно оружје: Може да ...

(Видео) Бегај, кит! Норвешките власти ги ...

Кенилворт Роуд домот на Лутон не ги исполнува ...

Лутон по 31 година се враќа во Премиер лигата

Лутон по 31 година се враќа во Премиер лигата

Спасена дива мечка од стапица во Македонија ...

Момент на одлука: „Октоподот“ Трајковски со ...

Дебата: Зошто САД и Германија вршат огромен ...

Прославија влез во Втора Бундеслига, па паднаа во ...

Дортмунд не го положи најважниот испит во ...

Мартинез за победничкиот танц против Франција: ...

Мицевски: Власта нема слух за граѓаните во врска ...

Попов: Младите од крушевските населени места со ...

Бијонсе мета на критики бидејќи е хипокрит: ...

„Ако одам во Битола…“, грми во преполната сала ...

Ковачки: Ахмети да одговори дали на работна група ...

Фешта во Битола: Тиквеш со шпалир за шампионот ...

(ВИДЕО) Денеска се одржува четвртиот протест ...

(ВИДЕО) Милошоски: Власта ја загрозува европската ...

(ВИДЕО) Ковачевски: Одлуката пред дел од партиите ...

(Видео) Напаѓачот нема дилема: Халанд го избра ...

(ВИДЕО) Љутков: Владата дава поддршка само на ...

НЕОДОЛИВА ОВОШНА ТОРТА! Лесна и сочна, а ...

Ангеловска-Бежоска на Конституенцата на ММФ и СБ: ...

Рецепт на денот: Свински кременадли во путер со ...

(ВИДЕО) Вучиќ: Нема да ја напуштам партијата ...

Видео од матурската прослава на музичкото училиште

Илјадници години џунгла криела прекрасни градови

(Видео) Владиката Петар распеан во друштво со ...

10 одлични филмови од изминатата деценија кои ...

10 одлични филмови од изминатата деценија кои ...

Незгода на фронтменот на групата Rammstein: Тил ...

Мисајловски: Власта не прави ништо за граѓаните ...

На Таравари му посакаа „долга љубов“ во влада со ...

(ВИДЕО) Мечка влезе во пекара и изеде 60 колачи: ...

(ВИДЕО) Украинците заробија голема група руски ...

ВИДЕО | Бошко Јакшиќ: Вучиќ говореше со помирлив ...

(ФОТО+ВИДЕО) Спасеновски: Постои силно изразен ...

ВУЧИЌ СЕ ПОВЛЕКУВА ОД ПАРТИЈАТА „Останувам ...