Турскиот фудбалер кој настапуваше за тимот на Коњаспор утрово го загуби животот во сообраќајна несреќа. Сообраќајната несреќа се случила во близина на Анкара, ...
сите 16 | | | веќе видена

(ВИДЕО) Тој е без една рака и нога, а шие како ...

Пријовиќ глава неможе да крене од љубоморниот ...

Не ви е потребен дигитрон: Вака Јапонците за ...

Кога запросувањето ќе тргне „низ вода“

Тие се најсилните деца на светот (видео)

Роберто Карлос и во пензија нокаутира противнички ...

(ВИДЕО) Странски служби: 2/3 гратис билети за ...

Излегол на улица во костум со пари и натпис „Земи ...

Вознемирувачко видео: Осуден на смрт поради ...

(ВИДЕО) Хакерите напаѓаат: Под уцена се сценарија ...

Прошетка низ креативната фабрика на Адидас во ...

Се припремил за самоубиство – Кога видел што носи ...

СпејсЕкс се подготвува за остварување на еден од ...

(ВИДЕО) Монструозни сцени кои го згрозија ...

Девојче (14) шест дена лутала низ Сибирската ...

Официјално: Од денес Opel е дел од PSA Групацијата

Официјално: Од денес Opel е дел од PSA Групацијата

Матиќ стана 14-от фудбалер кој ќе го носи дресот ...

Десет познати имиња кои Баерн ги има уништено

Најмалиот дрон на светот (Видео)

Сè што треба да знаете за денешните родители и ...

(ВИДЕО) Бритни Спирс: Принцот Вилијам не е човек!

Филмски грабеж на камион во Холандија

(ВИДЕО) Ова не се гледа често – Туристите на ...

Запознајте ја диџеј Марте – мултипрактик од ...

Запознајте ја диџеј Марте – мултипрактик од ...

AMD ги претстави моќните RX Vega графички картички

КАКО ВО СТАРИТЕ ДОБРИ ВРЕМИЊА: Џордан и Пипен ...

Најмоќно природно средство против отечени нозе

Швајцарија го пушти во употреба најдолгиот ...

Ја испиша историјата: Рокси има осум години и го ...

Три предлог кратки фризури за спас од летниов ...

Каде се остава бебе додека сте на базен? Во ...

Песната што свири 17 години без да се повтори

(ВИДЕО) Кучето изврши нужда позади нејзе, додека ...

(ВИДЕО) Преслатки: Запознајте ги децата на Кирил ...

Бура vs. врата на вртење (од невремето во ...

Пикантна салата со варени јајца

(ВИДЕО) Оваа водителка ја обвинуваа затоа што ги ...