Навистина се бори нашиот премиер лавовски во Брисел. Пресот му беше емотивен и полн со аргументи но и закани кон Брисел. Премиерот ги предупреди ЕУ лидерите ...
| | веќе видена | слични

19.годишнина на УЈИЕ

Ерменците последен пат влегоа во познатиот ...

Туцаковиќ за односот со Цеца:“Мојот син згреши ...

Мазда3 турбо забрзува како вистински жесток ...

ВИДЕО | Богојески: Мицкоски не смее да трепне без ...

„Ќе има и утре” – почнува 45. издание на МОТ

Превирања во Стопанска банка Скопје – НБРСМ да ...

ВИДЕО | Меѓаши: Он лајн наставата им го скрати ...

ВИДЕО | Кроневски: Со лична одговорност и ...

(ВИДЕО)бомба на Филип Петровски: јас ја ОСМИСЛИВ ...

Гневниот Клоп ги нападна телевизиите: Готови сме, ...

Новиот хотел на Дизни е како да патувате со Star ...

ВИДЕО | Андоновиќ: Погребот на српскиот патријарх ...

Џеј Ло со транспарентно одело и провокативент ...

(ВИДЕО) КАНДИДАТОТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА СДСМ ОД ...

(ВИДЕО) Николовски: Само со СДСМ и Николов Штип ...

(ВИДЕО) МОЖЕБИ Е ВРЕМЕ ДА ГО ПРОТЕРАМЕ БУГАРСКИОТ ...

(ВИДЕО)Бугарите скроз се мрднале од умот, уште да ...

Ова досега не беше видено во САД – му шутнаа три ...

(ВИДЕО)Бугарите открија уште една причина зошто ...

Снимки од „Google Earth“ покажуваат нешто чудно ...

ВИДЕО | Наумов од ТМРО: Главен акцент на ...

ВИДЕО | Иџе во Утрински брифинг: Државата да ...

Бил Гејтс повторно прогнозира: Нова пандемија ...

Видео сторија: Пандемијата ги остави црните такси ...

Макрофаги

ВИДЕО | Јаневски: Да продолжи рокот за ...

Медведев го победи Тим и го освои завршниот ...

ВИДЕО | Трамп упорен: Не е уверен во победата на ...

Саркози на суд, се наоѓа пред серија обвинувања

На денешен ден – 23 ноември

На денешен ден – 23 ноември

Жените ги оценија 5-те непрактични и тотално ...

Ајзенбихлер предводеше германска победа на ...

ВИДЕО I Америка пред колапс: Километарски колони ...

ВИДЕО I Америка пред колапс: Километарски колони ...

(ВИДЕО) На масовниот протест во Минск полицијата ...

Почина Мустафа Надаревиќ, познат по улогата на ...