Навистина се бори нашиот премиер лавовски во Брисел. Пресот му беше емотивен и полн со аргументи но и закани кон Брисел. Премиерот ги предупреди ЕУ лидерите ...
| | веќе видена | слични

Филаделфија и Мајами непобедливи на домашен терен ...

Филаделфија и Мајами непобедливи на домашен терен ...

Мајами губеше со шест поени на минута до крајот, ...

Финта која ја можат жените, но не и мажите (видео)

Зендаја е непрепознатлива во новата кампања на ...

Престрелка во Џерски Сити: Четири лица се убиени ...

(ВИДЕО) Заев во посета на носач на авиони Труман: ...

Ова е најлошиот тенисер на светот – не може ни ...

„Толку многу љубов во очите“ на овие Скопјани: ...

Петковски за изборите и ратификацијата на ...

ГРЦИТЕ ПОДГОТВИЛЕ СПЕЦИЈАЛНИ РАКЕТИ: Нивниот ...

ГРЦИТЕ ПОДГОТВИЛЕ СПЕЦИЈАЛНИ РАКЕТИ: Нивниот ...

ДУИ не знаела дека СДСМ цел закон за употреба на ...

Смокви полнети со ореви: Најсладок и најздрав ...

Навивачите ја Звезда и Олимпијакос навиваа заедно ...

Семејството Ковачевски целосно го реновираше ...

ПОЧИНА ПЕЈАЧКАТА НА ЛЕГЕНДАРНИТЕ РОКСЕТ: Мери ...

ШВЕРЦЕРИ СО ДОКУМЕНТАРЕЦ: Нека знаат со кого си ...

Фрапантни сведоштва на бизнисмен: Луѓе на Зоран и ...

ТЕРА во селото на Хајди во Швајцарија

Со играњето шах да се тргнат младите од ...

Пандев казнет со два натпревара пауза и 12.000 ...

Разузданиот Стерлинг и неговата роденденска ...

Мигранти провоцирале на парада, па го извлекле ...

(ВИДЕО) Не знае секој како да џвака мастика и да ...

Објавен е првиот трејлер за „Wonder Woman 1984“, ...

Шест работи за новото Killing Floor 2 ...

Бектеши: Законот за трговија на зелените пазари ...

Шилегов фатен на видео како навредува новинарка

Кога храната ќе стане порно

Кадиев: Ни оди во прилог тоа што сведоците велат ...

Стопанските комори ќе го диктираат решението за ...

Фанатикот на брендот „Версаче“ Шенки Маслани меѓу ...

Младата Грандова ѕвезда се повлече од сцената, па ...

Предмет за бомбите со гласот на Камчев- уште ...

Османи: Нема шанси да се сменат Преспанскиот ...

Сведок во „Еразмус“: Шуклев бараше да има ...

Зошто македонските ученици се најслаби во ...

„Филипче фатен во лага, владината „Малмед“ тврди ...