Водич за добар секс

Добриот секс не паѓа од небо и не може да се доживее без напор. Се што работиме, мислиме, јадеме, се одразува на влијанието на сексот како на добар, така и на ...
| | веќе видена | слични

Сите жени кои ги изневеруваат мажите прават една иста работа во креветот: Откриле што, а по тоа и ќе ги фатите! На женската желба за изневерување влијае ...
| | веќе видена | слични

 Ако не уживате во сексот, како што вашите пријатели уживаат, можеби е време да лоцирате каде се наоѓа физичката или менталната бариера за тоа. ...
| | веќе видена | слични

 Постојат многу нешта кои не ги знаете за сексот, без разлика колку време сте активни досега. Како минат годините, тие нешта самите ќе се откриваат пред вас. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Катица Јанева оди во притвор. Од вечерва па во следните 30 дена таа ќе се наоѓа во истражниот затвор во Шутка.Јанева доби притвор како третоосомничена во ...
сите 684 | | | веќе видена

Селективната правда е неправда, а во Македонија гледаме дека главата на октоподот е недопирлива и се што прави системот е обид да се покријат трагите кои што ...
сите 414 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Водич за добар секс

Од:
До кого (е-маил):
Порака: