Возраста не е пречка за потомство, Костадинка Соколовска стана мајка на 51 година


На први јули годинава Костадинка Соколовска стана мајка првпат на 51 година. На нејзината среќа и нема крај, а таа сака да ги охрабри сите жени, дека не ...
| | веќе видена | слични

„За настанот на 6 јуни 2011 година за Љубе Бошкоски познато ми е тоа што сите го видоа на ТВ, дека примил мито, преговарал за името и оти треба да биде ...
| | веќе видена | слични

Се слушнале пред осум години за апсењето на Љубе Бошковски а денеска заедно сведочеа за настанот.. Новинарката Оливера Трајковска и бизнисменот Јордан Камчев ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Судењето за начинот на апсењето на Љубе Бошкоски во 2011 година „Тортура” на Специјалното јавно обвинителство продолжува по одморите на 13 септември, откако на ...
| | веќе видена | слични

На денешното рочиште за случајот „Тортура” за апсењето на Љубе Бошкоски, еден од сведоците на распит беше и бизнисменот Орце Камчев. Според мониторингот на ...
| | веќе видена | слични

Јордан Камчев или Орце Камчев денеска се појави на суд како сведок во случајот Тортура против Сашо Мијалков. Нема да се занимаваме со случајот бидејќи нас тоа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Шефицата на европската дипломатија, Федерика Могерини изјави дека прашањето за проширувањето на ЕУ на Западен Балкан е прашање на помирување и обединување на ...
сите 85 | | | веќе видена

Владата на РСМ денеска ја усвои програмата реализацијата на средствата предвидени во буџетот на Министерството за култура за 2019 година за капитални ...
сите 80 | | | веќе видена

Охрид, 12. јули 2019 (ИНПРЕС) – Засега до општината нема поднесени барања од граѓани за обесштетување, по завчерашното невреме што го зафати Охридскиот регион, ...
сите 137 | | | веќе видена

Оперските пејачи Благој Нацоски, Весна Ѓиноска-Илкова, Ирена Кафкалевска и Наде Талевска-Спасовска синоќа на концертот на Охридско лето во црквата „Св. Софија“ ...
сите 102 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Возраста не е пречка за потомство, Костадинка Соколовска стана мајка на 51 година

Од:
До кого (е-маил):
Порака: