Влатко Грозданоски на седмо небо: Сопругата му приготви НЕОДОЛИВО ИЗНЕНАДУВАЊЕ! (фото)

Фудбалерот Влатко Грозданоски веќе две години ужива во брачната идила со манекенката Христина Мицевска. Деновиве тој се пофали со прекрасното изненадување што ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Влатко Илиевски неретко можете да го видите со различни девојки, а често дури и на социјалните мрежи објавува дека има нова сакана или пак оди и дотаму што ...
| | веќе видена | слични

Кон крајот на 2015 година, Влатко Грозданоски ја запроси манекенката Христина Мицевска на романтично патување во Рим, а најпосакуваниот фудбалер од редовите на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Владите што сакаат да им служат на своите граѓани се отворени. Тие не се кријат. Тие откриваат, размислуваат и создаваат со граѓаните. Треба да ги искористиме ...
сите 220 | | | веќе видена

Британската полиција вечерва соопшти дека ослободила еден од шестемина приведени под сомнеж за поврзаност со нападот во лондонското метро во петокот, без да ...
сите 209 | | | веќе видена

Два дена по катастрофалниот земјотрес во Мексико, при што загинаа најмалку 230 лица, спасувачките тимови воспоставија контакт по телефон со деца, затрупани под ...
сите 43 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Влатко Грозданоски на седмо небо: Сопругата му приготви НЕОДОЛИВО ИЗНЕНАДУВАЊЕ! (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: