Ви треба мотивација за вежбање?22 фотографии кои ќе ве натераат да почнете веднаш

Знам дека некогаш сте уморни и би сакале да го поминете денот во кревет, со омилениот филм и сладолед од чоколадо, но тоа нема да ви донесе ништо друго освен вишок килограми и многу калории. Ако немате доволна инспирација и мотивација за вежбање, погледнете ги овие 22 фотографии. Можеби некоја од нив ќе „запали,“ па ќе станете да правите стомачни.
| | веќе видена | слични

Останато

Договорот за името ќе биде ратификуван во грчкиот Парламент, според очекувањата на упатените. Претседателот на грчкиот Парламент, Никос Вуцис порача дека иако ...
сите 274 | | | веќе видена

Во Општина Илинден продолжува традицијата, среќникот што го фати Богојавленскиот крст што свештениците од црквата „Свети Константин и Елена“ го положија во ...
сите 332 | | | веќе видена

Речиси пет и пол часа траеше расправата на Комисијата за национална одбрана и надворешни работи во грчкиот парламент за нацрт закон според кој се ратификува и ...
сите 101 | | | веќе видена

Најмалку 40 повредени од кои 25 полицајци, еден фоторепортер и еден снимател, приведени 12, од кои уапсени седум лица, солзавец и сериозни инциденти, учество ...
сите 128 | | | веќе видена

Откако се врати Кина, во строго чувана тајност пристигнала во Србија, поради работни обврски . Видена е за прв во јавноста кога излегувала од автомобил за ...
сите 143 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ви треба мотивација за вежбање?22 фотографии кои ќе ве натераат да почнете веднаш

Од:
До кого (е-маил):
Порака: