Not For Men

Најновиот број на рускиот Allure го краси Irina Shayk, а улогата да биде секси бомба за оваа убавица е секогаш лесна. Облечена на секоја фотографија во црвено ...
сите 3 | | | веќе видена

„Хмм… Забавата допрва започнува!“ Доста ни беше од стратегиите за говорот на телото, начинот на смешкање и темите за успешен прв состанок , ајде овој пат да се ...
| | веќе видена

Ако обожавате плетенки ова е вистинската работа за вас. Интересна романтична фризура која можете да ја направите во неколку чекори, а е одлична и за дневна и ...
| | веќе видена

Можат да ви послужат како инспирација, а може и комплетно да ги копирате. Секоја од нив има свој уникатен стил, а тие се дами кои минатата недела фасцинираа. ...
| | веќе видена

8 начини како да ги искористите благодатите на ова енергетско богатство. Чиа семките потекнуваат од времето на древните Маи. Името на ова растение значи сила. ...
сите 4 | | | веќе видена

next