Вонредна состојба во Канзас по удар на торнадо ВИДЕООстанато

Само оние што ќе гласаат „за“ или „против“ во недела ќе учествуваат во одлуката за иднината на Македонија. Бојкотот не се калкулира никаде, порачаа вчера ...
сите 138 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вонредна состојба во Канзас по удар на торнадо ВИДЕО

Од:
До кого (е-маил):
Порака: